Akcesoria imprezowe

Akcesoria imprezowe
W naszej ofercie pojawiły kolejne akcesoria których nie może zabraknąć.
W sprawię wynajmu prosimy o kontakt.
JBL_Partybox_710__Lifestyle_01_905x560px
Głośnik JBL PartyBox 710 o mocy 800W. Z tym odpornym na zachlapanie głośnikiem na Twojej imprezie goście będą się bawić jak na prawdziwej dyskotece czy koncercie. Posiadamy dwa takie urządzenia. Głośniki można połączyć w parę poprzez jeden przycisk dając do dyspozycji 1600W MOCY !!!!
Wymiary [cm]:
39.9 x 90.5 x 43.6
Waga [kg]:
27.8
IMG-20230723-WA0009
Grill o wymiarach 140cm x 50cm na którym bez problemu możesz piec nawet 60 kiełbas na raz. Dwie wysokości dla rusztów. Do grilla dodajemy akcesoria
kolo_krzyzyk
Gra Kółko-Krzyżyk o wymiarach 1m x 1m . Celem jest zbudowanie linii z trzech swoich symboli zanim zrobi to przeciwnik. Zwycięstwo: Gra kończy się, gdy jeden z graczy zbuduje linię z trzech kółek lub krzyżyków. Zwycięzcą jest osoba, która osiągnie ten cel pierwsza.
Limbo
Gra zespołowa Limbo a w zasadzie taniec limbo, Tancerz, uczestnik wygina się w tył i tańcząc przechodzi pod poziomą poprzeczką tak, aby jej nie dotknąć. Taniec odbywa się na zasadzie rywalizacji. Wygrywa ten, kto przejdzie pod najbardziej obniżoną poprzeczką.
wierza_liderow
Gra zespołowa, ilość graczy od 2 do 12. Gra polega na ułożeniu wieży z klocków przy współpracy wszystkich zawodników. Każdy z graczy trzyma w ręce sznurek, na jego końcu znajduje się dźwig, którym należy unosić klocki, tak aby powstała wieża. Każdy uczestnik musi manewrować sznurkiem, tak aby wieża się nie zawaliła.